איקון תפריט
איקון פייסבוק

כחלון: 100 מיליון שקלים עבור שיפוץ הדיור הציבורי

לבקשת שר האוצר משה כחלון אושרה השבוע תוספת מיוחדת בסך 100 מיליון שקלים לטובת עבודות תחזוקה ושיפוץ דירות בדיור הציבורי. התוספת תאפשר את שיפוצן וחידושן של כ-5,000 דירות. השר כחלון: ״לחדש את הדיור הציבורי זה הרבה יותר מלשפץ בניינים. זה להחזיר את הכבוד והגאווה לאנשים שחיים בהם״

כחלון: ״מאז כניסתי למשרד האוצר רכשנו אלפי דירות עבור זכאי הדיור הציבורי. אך האחריות שלנו לא מסתיימת ברכישה, אנחנו אחראים לכך שאותן דירות יהיו ראויות למגורים וחיים בכבוד. תוספת של 100 מיליון שקלים תאפשר לנו לשפץ אלפי יחידות דיור עבור הזכאים. זכאי הדיור הציבורי זכאים לחיות בדירות משופצות, נעימות, נוחות ומאפשרות כמו כל אזרח במדינת ישראל."

 

במסגרת עבודות אלו יוקצו כ-50 מיליון שקלים לטובת שיפוץ והתאמת דירות בדיור הציבורי שהתפנו לטובת דיירים חדשים במסגרת פעולות לאכלוס חוזר, וכ-50 מיליון שקלים נוספים לטובת שיפוצי עומק והעלאת רמת התחזוקה בדירות מאוכלסות.

 

הקצאה זו תעמיד את סך התקציב העומד לטובת תחזוקת דירות בדיור הציבורי על סך של כ-170 מיליון שקלים בשנת 2018, המהווה גידול של כ-45 מיליון שקלים ביחס להקצאה בשנת 2017 וכ-75 מיליון שקלים ביחס להקצאה שבוצעה בשנת 2016.

100 מיליון ש״ח לשיפוץ 5,000 דירות של הדיור הציבורי. דיירים יקרים, נמשיך לדאוג לכם.

‎Posted by ‎Moshe Kahlon – משה כחלון‎ on‎ יום שלישי, 17 ביולי 2018

 

איקון פייסבוק איקון טוויטר איקון גוגל פלוס לשתף: