איקון תפריט
איקון פייסבוק

מחיר למשתכן בשיא אזורי הביקוש: 729 דירות שווקו בהצלחה בקריית אונו-צומת סביון

במסגרת מכרזי מחיר למשתכן שווקו בהצלחה 4 מתחמים של כ-729 יחידות דיור למגורים בבנייה רוויה בצומת סביון קריית אונו. שר האוצר הודיע על הגרלה גדולה נוספת ביולי הקרוב של אלפי דירות בנוסף ל53,000 זוגות שכבר זכו. כחלון: "כפי שהבטחנו, ממשיכים בכל הכוח לפתרון משבר הדיור. הדירות נבנות, המחירים יורדים, התכניות עובדת ולא נתן לאף אינטרסנט לעצור את זה"

בהמשך למהפכת הדיור שמוביל שר האוצר כחלון במדיניות חברתית ענפה, תכנית הדגל 'מחיר למשתכן' ממשיכה לשחרר עוד ועוד קרקעות לבנייה וממשיכה הלכה למעשה את הדרך לפתרון משבר הדיור.

 

בחודש שעבר ראינו לראשונה אחרי עשור ירידה במחירי הדיור בחישוב שנתי וחודש שישי ברציפות של ירידת מחירים בקצב שנתי של כ-6%. דומה מאוד לקצב העלייה שהיה לפני כניסתו של כחלון לאוצר.

 

בפרויקט הנוכחי בצומת סביון שבקריית אונו, התקבלו 9 הצעות.  במכרז לחכירת 4 מתחמים למגורים בבנייה רוויה בצומת סביון בקריית אונו. אשדר חברה לבנייה בע"מ, היא החברה הזוכה ב4 מתחמים (1,191 יחידות דיור).

 

מחירי הדירות בקריית אונו מבטאים הנחה של 28% ממחיר דירות דומות בשוק:
המחיר התחלתי לדירת 85 מ"ר יעמוד על 1,276,335ש"ח.
המחיר התחלתי לדירת 100 מ"ר יעמוד על 1,477,862 ₪.
המחיר התחלתי לדירת 120 מ"ר יעמוד על 1,746,564ש"ח.
הדירות כוללות מרפסת, מחסן וחניה.
השכונה החדשה תכלול מגורים, מוסדות ציבור, מסחר, תעסוקה, שטחים ציבוריים פתוחים ופארק עירוני משולבים במערכת כבישים מותאמת.

 

שר האוצר, משה כחלון: "הרכבת הזו עלתה על המסילה ואף אחד לא יעצור אותה: לא האינטרסנטים, לא הקבלנים ולא הבנקאים. היא תגיע ליעד הסופי שלה – פתרון משבר הדיור. אנחנו ממשיכים, לא עוצרים לרגע ולא מורידים את הרגל מהדוושה".

איקון פייסבוק איקון טוויטר איקון גוגל פלוס לשתף: